BioDesign Pools - NOWOŚĆ
gal_6_1336986923.jpg
gal_6_1336986943.jpg

BioDesign Pools - NOWOŚĆ

Rewolucyjny patent BioDesign Pools radykalnie zmienia koncepcję budowy dotychczas znanych nam basenów. Oferta jest skierowana dla Klientów którzy chcą stworzyć obiekt wodny wpisując go tym samym w architekturę otoczenia jak na przykład linia brzegowa czy charakterystyczny układ wybranego miejsca.

Sercem całego projektu BioDesign Pools jest jego proces budowlany. Na elastyczną warstwę wodoszczelną ręcznie układany zostaje naturalny granulat kamienia i wykończenie żywiczne, zawierające system konstrukcyjny z wytrzymałej siatki. Wynik: baseny o solidnej długotrwałej konstrukcji o bardzo elastycznym uszczelnieniu o wiele lepszym niż w tradycyjnych basenach. Ponadto mogą być one realizowane w wielu unikalnych kolorach. Tylko kamienie naturalne jak marmur lub kwarc gwarantują idealną replikę niesamowicie pięknych, egzotycznych białych plaż jak również jezior alpejskich. To pozwala im wtopić się w ogród w sposób harmonizujący z otoczeniem bez użycia ani jednego grama zbrojonego betonu.
Efektem końcowym jest basen o całkowicie indywidualnym, naturalnym, unikalnym kształcie i elegancji, a jednocześnie o solidnej strukturze. Baseny zbudowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego, nie tylko podczas budowy, ale także podczas użytkowania. Specyficzne metody filtracji, które nie zanieczyszczają środowiska, gwarantują idealnie zdrową i przejrzystą wodę.

Technologia BioDesign Pools opiera się na modelowaniu wykopu i wykładania go wodoodporną warstwą, która jest wyjątkowo rozciągliwa (+-300%) i trwała. Wodoodporna izolacja jest technicznie znacznie lepsza od tych stosowanych w tradycyjnych basenach z dwóch powodów: elastyczność wykładziny i jej odporność na chlor, UV i niskie temperatury. Kolejnym pozytywnym aspektem tej technologii, jest gwarantowana trwałość wykładziny oraz wykończenie kamieniem, który jest układany na niej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tym produktem lub chcieliby Państwo dowiedzieć się o nim czegoś więcej prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy przekażą Państwu szerszą i wyczerpującą informację o naszej ofercie i wykonywanych usługach.

Tel.: +48 502-418-619
Fax.: +48 22 250-21-96
E-mail: biuro@aquaworld.net.pl
lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

ZAPRASZAMY!

 

Doświadczenie od 2001r.

AQUA WORLD Sp. z o.o.

E-mail: biuro@aquaworld.net.pl
Formularz kontaktowy

© Copyright 2012 AQUA WORLD engineering
Projekt i wykonanie H15.pl